Výuka hry na kytaru za zvýhodněnou cenu s dotací od obce

Jsme si vědomi, že obec toho v tuto chvíli nenabízí přímo v obci mnoho možností k vyžití mimo a chceme postupně služby zlepšit i v této oblasti. Jednou z dalších možností je možnost výuky hry na kytaru přímo v Doubravici, a to navíc za velmi zvýhodněných podmínek. Budeme moc rádi, když výuku v případě zájmu využijete!

VÝUKA HRA NA KYTARU (od 8 do 99 let)

PONDĚLÍ       16:00 – 19:00

Termíny:

• 16:00 – 16:45
  • 16:45 – 17:30
  • 17:30 – 18:15
  • 18:15 – 19:00

Vyučující: Lubomír Hrdlička

Obec Vám nyní nabízí první 4 lekce (termíny) s možností využití pro výuku občanů Doubravice za zvýhodněných podmínek 150 Kč / 45 minut lekce (sleva 50 ). Máte-li zájem pro své děti nebo i vy sami chcete začít hrát nebo i pokračovat ve výuce hra na kytaru, tak napište na e-mail: info@obecdoubravice.cz. Na základě zájmu Vás pak pan Lubomír Hrdlička rozdělí podle Vaší úrovně tzn. individuální výuka nebo případně do skupinky max. 3 osoby.

Dále bychom chtěli v tomto roce připravit a spustit pravidelné podvečerní cvičení pro ženy v sále nebo na hřišti (dle počasí), pravidelné akce pro seniory (setkání, výlety apod.) a příměstské tábory pro děti (prázdniny). O všem Vás budeme samozřejmě informovat.