Aktuality

Vyřešení situace s přístupem k autobusové zastávce č.11 v Nových Hodějovicích (točna)

 

Vyřešení situace s přístupem k autobusové zastávce č.11 v Nových Hodějovicích (točna)Vážení spoluobčané,

máme pro Vás dobrou zprávu, protože se nám po dlouhých jednáních podařilo alespoň částečně vyřešit problém s přístupem k zastávce MHD č.11 v době stavby části kruhového objezdu. Na základě těchto jednání se nám podařilo po dobu uzavírky zajistit náhradní dopravu (minibus). Tento minibus bude od 1.5.2023 pravidelně dopravovat zájemce ze zastávky "Doubravice – náves" na zastávku "Nové Hodějovice – točna", a to i s mezizastávkou v dolní části obce u domu č.p. 46 (u Táchů).

Náhradní doprava bude zajištěna každý všední den od 5:50 hodin (tak aby byl zajištěn přístup na první autobus č.11 s odjezdem v 6:04) do 17:30 hodin a o víkendech pak od 9:00 do 15:00 hodin.

Pro zjednodušení jsme pro Vás připravili také kompletní jízdní řád (ke stažení v přílohách níže), tak abyste věděli, v jaký čas se dostanete zcela bez problémů na zastávku MHD č.11 a který spoj bude navazovat, stejně tak z jakého spoje MHD č.11 se bez problémů dostanete zpět do Doubravice. 

Jak asi víte stejný způsob zajištění dopravy (celoročně) pro Vás chceme také zajistit, takže jsme rádi, že se nám to podařilo takto domluvit a můžeme si vyzkoušet zájem Vás občanů a také zjistit, na co všechno se bude potřeba připravit 

Prosíme především v prvním týdnu o Vaši shovívavost, protože budeme celý systém náhradní dopravy dolaďovat, tak aby vše probíhalo zcela bez problémů. Na hlavní silnici bude jednosměrný provoz řízený semaforem a nevíme, jaké budou intervaly a zda bude tedy nastavený čas na dopravu dostatečný (nyní je to 10 min na 1,3 km, je tam tedy 6-7 minut rezerva pro stání na semaforu). V případě jakýchkoli podnětů nebo připomínek se na nás neváhejte obrátit, uděláme maximum pro jejich vyřešení.

Vyřešení situace s přístupem k autobusové zastávce č.11 v Nových Hodějovicích (točna)

OÚ Doubravice

 

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
jizdni-rad-nahradni-autobusova-doprava-douobravice.pdf 144.1 Kb
nahradni-autobusova-doprava-doubravice-2023.jpg 387.5 Kb
zastavka-doubravice-naves.jpg 442.4 Kb
zastavka-doubravie-cp-46.jpg 466.1 Kb