Uzavírka komunikace 579/1 Staré Hodějovice - Doubravice a vedení objízdné trasy

Na základě žádosti společnosti Swietelski a.s. dochází z důvodu opravy povrchu vozovky k úplné uzavírce části komunikace 579/1. Uzavírka komunikace 579/1 Staré Hodějovice - Doubravice a vedení objízdné trasy

Uzavírka bude trvat pouze po dobu příštího týdne v termínu od pondělí 17. do pátku 21.7.2023.

Objízdné trasy jsou vedeny směrem do ČB po komunikaci 566/1 (Kozí ulicí) a směrem z ČB do Doubravice, pak komunikací 500/1 (kolem Suchých), stejně jak tomu bylo při předchozí uzavírce.

Prosím o dodržování objízdných tras, tak aby nedocházelo k nebezpečným situacím nyní v jednosměrné části komunikace 566/1 (Kozí ulice), děkujeme!

Doubrou zprávou je, že se vedení obce podařilo vyjednat se zástupci SÚS a firmy Swietelski rozšíření silnice po celé délce zatáčky! Můžete se tedy těšit na komfortnější jízdu v tomto zúženém místě. :-)

objizda-trasa-doubravice482318940.pdf 522.2 Kb