NOVINKA "Chytrý box" v obci

připravili jsme pro Vás další novinku, která doufáme přispěje opět ke zlepšení komfortu a života v obci. Touto novinkou je „chytrý OX box“, díky kterému si můžete nyní nechat doručit své zásilky přímo do obce na pobočku služby „Balíkovna“: https://www.balikovna.cz/cs/vyhledat-balikovnu/-/psc/37121, stejně jako své zásilky pomocí služby „Balíkovna“ a chytrého boxu i odesílat.

V brzké době, bude možné doručovat a vyzvedávat z tohoto chytrého boxu zásilky i od dalších provozovatelů: We|Do (od 1.6.2024), UPC, GLS a PPL.

Další službou, kterou můžete v boxu využít je tzv. služby „z ruky do ruky“, kdy můžete do boxu vložit nějaký předmět (klíče, dokumenty balíček… apod.), který si tam poté může Vámi určená osoba s kódem vyzvednout. Chcete-li někomu něco bezpečně předat, je chytrý box ideální možnost. Pozor, tato služba je pouze pro registrované uživatele, kteří poskytli případně poskytnou své mobilní číslo na OÚ.

Více informací o službě „Balíkovna“ najdete zde. Ovládání na obrazovce „chytrého boxu“ je zcela intuitivní. Vyberete si požadovanou službu:

• Vyzvednout balík
  • Odeslat balík
  • Služby „z ruky do ruky“

A poté pokračujete dle pokynů na obrazovce (zadáte kód, naskenujete kód… atd.).

Podrobné návody, jsou přílohou článku.

V případě jakýchkoli dotazů nebo připomínek neváhejte kontaktovat pracovnici OÚ Terezu Suchou.

NOVINKA POŠTOVNÍ BOX "Chytrý box"

ox-point-sluzba-z-ruky-do-ruky.pdf 133.7 Kb
workflow-web-pro-podani.pdf 717.7 Kb