DTM – Digitálně technická mapa obce Doubravice

Rádi bychom Vás informovali o další užitečné novince, a to Digitálně technické mapě obce Doubravice, kterou můžete bez problémů využívat a najdete ji na našem webu v menu OBEC. Po kliknutí na odkaz se Vám zobrazí kompletní DTM obce Doubravice a v levém menu si pak můžete jednoduše zobrazovat (zvolit / zaškrtnout) jednotlivé vrstvy jakou jsou kompletní sítě (elektro, kanalizace, plyn, voda atd.), letecké snímky, majetek obce, územní plán a mnoho dalšího. Jednoduše tak zjistíte, kde vedou jednotlivé sítě, zjistíte, jaký je v daném místě schválený územní plán obce, kde má obec majetek atd.

Odkaz na digitálně technickou mapu obce Doubravice je ZDE a nejdete ji v menu OBEC viz obrázek níže, nebo jednoduše na webové adrese: www.gobec.cz/doubravice.

DTM – Digitálně technická mapa obce Doubravice