Doubravický občasník 2/2023

v tomto aktuálním a v pořadí již druhém vydání Doubravického občasníku se se Vám opět pokusíme přiblížit vše podstatné, co se za poslední dva měsíce událo, co jsme pro Vás jako občany již připravili a také Vás seznámili s tím, co plánujeme pro nejbližší týdny a měsíce.

Protože se jedná o druhé vydání, tak pomalu můžeme začít mluvit o tradici a doufáme, že se nám vydávání podaří udržet co nejdéle. Abychom ještě zvýšili čtenost a informovanost, tak jsme se toto druhé číslo také rozhodli distribuovat v obci přímo do schránek (pro občany starší 65 let), u ostatních předpokládáme, že pro ně je elektronická forma dostatečná. Kdyby tomu tak nebylo, tak si můžete občasník jednoduše vyzvednout na obecním úřadu, obchodu nebo naší hospodě.

Také budeme moc rádi, kdyby někdo z Vás měl zájem do našeho občasníku přispívat. Čím více nás bude občasník vytvářet, tím lepší bezpochyby bude. Proto máte-li zájem se na vydávání „Doubravického občasníku“ aktivně podílet, tak nám dejte vědět.

Další možností, jak pomoci s rozvojem občasníku je také možnost využít prostor k reklamě. Takto získané prostředky využijeme právě pro zlepšení kvality a distribuce našeho občasníku. Již v tomto čísle máme první inzerenty. Líbí se Vám tato forma reklamy (podpory)? Chcete informovat občany Doubravice o svých službách nebo chcete občasník pouze podpořit? Budeme rádi a opět nám stačí jednoduše napsat na e-mail: starosta@obecdoubravice.cz a my se Vám ozveme.

Co v aktuálním čísle (níže je odkaz ke stažení) najdete?

• Veřejná schůze
  • Zápisky ze zasedání Zastupitelstva obce Doubravice
  • Výuka hra na kytaru za zvýhodněnou cenu
  • Informace z obce