Aktuality

Doubravická doprava "Doubravice – náves" na zastávku "Nové Hodějovice – točna" a zpět

Doubravická doprava "Doubravice – náves" na zastávku "Nové Hodějovice – točna" a zpětVážení spoluobčané,

máme pro Vás dobrou zprávu. Jak jsme Vám slibovali, tak od tohoto pondělí 2.10.2023 spustíme zkušební provoz naší vlastní obecní dopravy, která bude pravidelně dopravovat zájemce ze zastávky "Doubravice – náves" na zastávku "Nové Hodějovice – točna", a to i s mezizastávkou v dolní části obce u domu č.p. 46 (u Táchů). Využívat k tomu budeme minibus, který nám zapůjčili SDH Doubravice.

Náhradní doprava bude zajištěna každý všední den ráno od 5:55 hodin (tak aby byl zajištěn přístup na první autobus č.11 s odjezdem v 6:04) do 8:00 (odjezd č.11 v 8:04) a odpoledne od 14:05 do 17:25 hodin. Bez víkendů a dnů školních prázdnin!

Pro zjednodušení jsme pro Vás připravili také kompletní jízdní řád (ke stažení v příloze níže)tak abyste věděli, v jaký čas se dostanete zcela bez problémů na zastávku MHD č.11 a který spoj bude navazovat, stejně tak z jakého spoje MHD č.11 se bez problémů dostanete zpět do Doubravice (musí končit na "točně"). 

Prosíme především v prvních týdnech o Vaši shovívavost, protože budeme celý systém náhradní dopravy dolaďovat, tak aby vše probíhalo zcela bez problémů. V případě jakýchkoli podnětů nebo připomínek se na nás neváhejte obrátit, uděláme maximum pro jejich vyřešení.

S přáním všeho dobrého,

OÚ Doubravice

 

Doubravická doprava "Doubravice – náves" na zastávku "Nové Hodějovice – točna" a zpět

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
jizdni-rad-doubravicka-doprava-2023.pdf 111.3 Kb