Aktuality

Aktualizace jízdního řádu náhradní autobusové dopravy Doubravice - N. Hodějovice

Vážení spoluobčané,

včera jsme po prvním dnu konzultovali s dopravcem zkušenosti s náhradní autobusovou dopravou a máme opravdu pouze pozitivní zprávy, protože se podařilo vypravit všechny spoje včas a bez problémů stihli i spoje navazující (MHD č. 11). Problém spíše vzniká na straně MHD č.11, která na točnu nepřijíždí dle jízdních řádů. Takže vše bude pokračovat stejným způsobem až do konce uzavírky kruhového objezdu. Uzavírka je plánovaná do 31.5.2023. Budeme Vás informovat, jakmile budeme mít aktuální informace.

Náhradní doprava bude i nadále zajištěna každý všední den od 5:50 hodin (tak aby byl zajištěn přístup na první autobus č.11 s odjezdem v 6:04) do 17:30 hodin a o víkendech pak od 9:00 do 15:00 hodin.

Pouze jsme se s dopravcem domluvili na drobné úpravě jízdního řádu, kdy mezi 8–12 hodinou dopoledne pojede pouze jeden spoj (místo dvou). Včera jej v tuto dobu nevyužil vůbec nikdo a minibus jezdil zcela prázdný. Kdyby byla samozřejmě velká poptávka, tak abychom opět spoj přidali. K dalším změnám v jízdním řádu již nedojde. Níže naleznete aktualizovaný jízdní řád.

V případě jakýchkoli připomínek nebo dotazy, nás neváhejte kdykoli kontaktovat. Děkujeme!

OÚ Doubravice

Aktualizace jízdního řádu náhradní autobusové dopravy

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
jizdni-rad-nahradni-autobusova-doprava-doubravice.pdf 142.1 Kb