Zastupitelstvo

Starosta obce:

  • Radim Šupka

Místostarosta:

  • Ing. Zdeněk Schaffelhofer ml.

Zastupitelé:

  • Ing. Petr Hrubý
  • Rudolf Červený
  • Václav Paleček
  • Ing. Jaroslav Zábranský
  • Tomáš Suchý

Zasedání zastupitelstva obce je veřejně a koná se přibližně 1x měsíčně. Termín konání zastupitelstva je vždy vypsán a vyvěšen 7 dní předem.


Zasedání zastupitelstva obce 31.3.2016

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
zasedani-obecniho-zastupitelstva293938334.doc 28.7 Kb

Složení zastupitelstva obce

Období


Členové zastupitelstva

Volební období: 28.10.2018 - 17.10.2022
Složení platné v období: 28.10.2018 - 24.09.2022

Pozice: starosta
Jméno: Ing. Zdeněk Schaffelhofer

Pozice: místostarosta
Jméno: Ing. Petr Hrubý

Pozice: člen rady
Jméno: Rudolf Červený

Pozice: člen rady
Jméno: Václav Paleček

Pozice: člen rady
Jméno: Tomáš Suchý

Pozice: člen rady
Jméno: Radim Šupka

Pozice: člen rady
Jméno: Ing Jaroslav Zábranský


Veřejné zasedání zastupitelstva se konná většinou 1x do měsíce, zpravidla první čtvrtek v měsici

Usnesení ze zasedání zastupitelstva obce.